Kadra - kurs przewodnika turystycznego

Kadra - kurs przewodnika turystycznego

Paweł Henc

Pomysłodawca, trener i organizator pierwszych w Polsce Internetowych kursów na Wychowawcę KolonijnegoKierownika KoloniiKierownika Wycieczek, Opiekuna Wycieczek, Animatora Czasu Wolnego, Animatora Sportu i RekreacjiRezydenta Biur Podróży, Pilota Wycieczek , Przewodnika Turystycznego, Przewodnika Miejskiego, Przewodnika Terenowego, Organizatora Turystyki.

 

 

Pan Paweł mówi: ,,Mam bogate doświadczenie w branży turystycznej oraz w prowadzeniu kursów, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Sam zaczynałem swoją przygodę z turystyką jako wychowawca kolonijny, a następnie awansowałem na stanowisko kierownika kilku kolonii. Po pewnym czasie stałem się współwłaścicielem biura podróży, gdzie organizowałem różne wyjazdy dla dzieci i młodzieży.

 

Z czasem postanowiłem się podzielić swoją wiedzą ze światem. Organizowałem stacjonarne kursy na wychowawcę kolonijnego, jednak z czasem zauważyłem, że były one dla mnie i uczestników dość „niewygodne”, dlatego jako pierwsza osoba w Polsce skonstruowałem je w formie internetowej.

 

Następstwem stworzenia kursów wymienionych wyżej, jest kurs na przewodnika turystycznego kompetencji ogólnych. Mam głęboką nadzieję, że spełni on Twoje oczekiwania, a praca w charakterze przewodnika będzie dla Ciebie czystą przyjemnością”.

Paweł Henc

Agnieszka Łabęcka - pilot wycieczek i przewodnik turystyczny

Nazywam się Agnieszka Łabęcka. Jestem pilotem i przewodnikiem już od 2000 r. W 1999 r. ukończyłam Uniwersytet Wrocławski ze specjalizacją Geografia Regionalna i Turystyka. Później pracowałam w czeskim Biurze Podróży Fischer jako specjalista ds. sprzedaży oraz koordynator połączeń transferowych na czeskie lotniska. W 2004 r. przeszłam do dużego portalu turystycznego Travelplanet.pl, w którym pełniłam funkcję sprzedawcy, koordynatora działu rezerwacji internetowych oraz trenera dla działu sprzedaży. Od 2013 r. prowadzę własną działalność pracując jako pilot i przewodnik wycieczek oraz trener dla branży turystycznej.
Kadra - kurs przewodnika turystycznego
Kadra - kurs przewodnika turystycznego

Patrycja Szymkowiak - pilot wycieczek i przewodnik terenowy

,,Nazywam się Patrycja Szymkowiak. Urodziłam się w Gdyni, aktualnie zamieszkuję Gdańsk. Turystyka i podróże to od wielu lat moja sympatia. Udało mi się ją wpleść w moją karierę zawodową. Moje 8 letnie doświadczenie opiera się na pracy w różnych odnogach branży turystycznej. Pracowałam dla wielu biur podróży jako pilot wycieczek, przewodnik, specjalista ds. sprzedaży, szkoleniowiec, specjalista ds. kontraktów międzynarodowych. Mieszkając obecnie w Gdańsku, oprowadzam rozmaite grupy turystów. Moją specjalizacją jest tematyka II Wojny Światowej i fortyfikacji wojennych”.

Lucyna Milczuszek - przewodnik terenowy

Z wykształcenia mgr ochrony środowiska, a moja pasja do podróżowania pchnęła mnie ku zostaniu  przewodnikiem terenowym. Posiadam 10 letnią praktykę przewodnicką w województwie świętokrzyskim. Jestem także pilotką wycieczek oraz instruktorką turystyki kwalifikowanej ze specjalizacją wycieczek rowerowych. Czynnie działam na rzecz Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, gdzie od 9 lat pełnię obowiązki prezesa Klubu Turystyki Aktywnej PTTK „PASAT”.

kurs przewodnik turystyczny
kurs przewodnik turystyczny

Maria Chomka - oceanograf, pilot wycieczek i wykładowca

Mam wykształcenie oceanograficzne i pracuję jako wykładowca akademicki w dziedzinie nauk o ziemi. Od ponad 25 lat posiadam uprawnienia pilota wycieczek i mówię płynnie po angielsku i rosyjsku. Współpracuję z różnymi biurami podróży w Polsce, pilotując imprezy turystyczne na całym świecie. Moją specjalizacją są wyjazdy grup incentive, ale z przyjemnością obsługuję także grupy pielgrzymkowe i innych turystów. Jestem w stanie sprostać wyzwaniom grup turystów niepełnosprawnych. Odwiedziłam wszystkie kraje europejskie oraz wiele krajów na innych kontynentach, takich jak Chiny, Tajlandia i Kenia. Wiele miejsc poznałam dzięki udziałowi w międzynarodowych ekspedycjach naukowych i jako członek ekipy badawczej.

Natalia Ptak - pilot wycieczek i wychowawca wypoczynku

Jestem pilotem wycieczek z pięcioletnim doświadczeniem, a moja specjalizacja to przede wszystkim pilotaż na terenie Polski. Pilotaż jest moją pasją, która pozwala mi rozwijać moje zainteresowania i odkrywać nowe, fascynujące miejsca na świecie. Wraz z doświadczeniem w pracy jako wychowawca kolonijny, posiadam również duże doświadczenie w turystyce dzieci i młodzieży.

kurs przewodnik turystyczny
kurs na przewodnika

Olga Piechowska - geograf, pilot wycieczek i organizator turystyki

Mam wykształcenie z zakresu geografii oraz menadżera interpersonalnego. Z turystyką jestem związana od wielu lat. W swojej karierze pracowałam zarówno dla małych biur podróży, jak i dla największych organizatorów turystyki w kraju. Pilotuję różne rodzaje wyjazdów, ale od kilku lat najczęściej wyjeżdżam na kilkunastodniowe objazdówki. Moją specjalizacją są kierunki grecki oraz skandynawski, do których obecnie najczęściej się wybieram.

Magdalena Ratajczyk - przewodnik turystyczny i pilot wycieczek

Od 2009 roku związana jestem z branżą turystyczną. Przez większość czasu pracowałam dla jednego biura podróży, ale dzięki współpracy z innymi firmami zdobyłam doświadczenie w pracy z Triadą, Sky Clubem, Alfą Star, Rainbow Tours, TUI i kilkoma innymi.

Choć moje wykształcenie to pedagogika korekcyjna i wczesnoszkolna, jako pilot wycieczek czasem wykorzystuję zdobyte umiejętności.

Moja przygoda z tą pracą zaczęła się przypadkiem, kiedy chciałam zamieszkać w Portugalii i znalazłam tam pracę w turystyce. Zakochałam się w tej branży i zostałam w niej na dłużej.

kurs na przewodnika
kurs na przewodnika

Agnieszka Kalita - animator czasu wolnego i pilot wycieczek

Jestem animatorką czasu wolnego oraz pilotką wycieczek, a także pasjonatką tych dziedzin. Swój pierwszy krok w animacji stawiałam w Domu Kultury „Ruczaj” w Krakowie.

Przez pewien czas pracowałam dla firmy Stageman Polska, gdzie prowadziłam szkolenia z zakresu animacji. Jako animatorka wzięłam udział w projektach dla firm takich jak Disney, Hoop czy PZU.

Ostatnio spędziłam letni sezon animując w Parku Miniatur „Świat Marzeń”. Specjalizuję się w animacji dla dzieci, skręcaniu balonów, malowaniu twarzy i origami. Cieszę się pracą z dziećmi i młodzieżą, co daje mi dużo satysfakcji.

Ukończyłam studia z zakresu turystyki i rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W przyszłości chcę związać swoją karierę z turystyką i animacją czasu wolnego.

Agnieszka Matejuk - animator społeczno-kulturalny, instruktor harcerski, wychowawca i kierownik wypoczynku, przewodnik terenowy i organizator czasu wolnego

Jestem animatorem społeczno-kulturalnym, który od najmłodszych lat brał aktywny udział w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych, artystycznych i rekreacyjnych w szkole i środowisku zamieszkania. Swoje umiejętności pedagogiczne i animacyjne rozwijałam pracując jako instruktor harcerski, wychowawca i kierownik kolonii dla dzieci, artystycznych obozów młodzieżowych oraz zimowisk dla aktywnych. Współpracowałam z różnymi biurami podróży oraz firmami organizującymi eventy i imprezy firmowe. Przez wiele lat prowadziłam Grupę Animacyjną dla młodzieży oraz kółko teatralne dla dzieci w wieku 10-14 lat w Miejskim Domu Kultury „Południe” w Katowicach. Obecnie prowadzę własną firmę zajmującą się organizacją czasu wolnego, a moją dodatkową pasją są góry, skały i jaskinie, w których jestem przewodnikiem między innymi po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i Ojcowskim Parku Narodowym.

kurs internetowy na przewodnika
kurs internetowy na przewodnika

Julia Podwysocka - szef animacji, wychowawca wypoczynku, rezydent turystyczny i pilot wycieczek

Jestem magistrem pedagogiki oraz instruktorem zajęć relaksacyjnych Body & Mind. Współpracuję z największym polskim turoperatorem na kierunek Tunezja jako szef animacji polskiej. Dodatkowo, pracuję w turystyce krajowej i zagranicznej jako wychowawca, rezydent i pilot wycieczek. Uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach z zarządzania stresem i komunikacji interpersonalnej organizowanych przez Centrum Psychologiczno-terapeutyczne „Carpe diem”, Centrum Kulturalne „Bursztyn”, AIESEC oraz Ośrodek Publico. Moją pasją jest psychologia, metody relaksacyjne, medytacja, gimnastyka oraz podróżowanie. Interesuję się również antropologią kultur oraz personal development.

Piotr Góralczyk - animator czasu wolnego i autor książki o animacji

Przez pięć lat pracowałem w branży turystycznej, odwiedzając wiele pięknych miejsc na świecie i poznając różne kultury. W 2009 roku rozpocząłem swoją przygodę z animacją, pracując na Krecie, Fuerteventurze, Majorce i Rodos. Zdobyłem bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, prowadząc programy sportowe i rozrywkowe w ciągu dnia, a wieczorami występując na scenie i prowadząc zabawy dla dzieci. Znam wiele choreografii tańców Mini Disco oraz pomysłów na wieczorne show, za które otrzymałem kilka wyróżnień i pozytywnych opinii od klientów. Praca w animacji stała się moją pasją i pomysłem na życie.

Teraz jako wykładowca kursu na przewodnika turystycznego, chcę przekazać Ci moją wiedzę o pracy animatorskiej, która może być w pewnym stopniu przydatna w pracy przewodnika. Zachęcam również do zapoznania się z moją książką, która stanowi kompendium wiedzy animatora, nad którą obecnie pracuję.

kurs internetowy na przewodnika
kurs internetowy na przewodnika

Anna Iwaniuk - opiekun kolonijny, organizator zajęć sportowych

Ze względu na moją pasję do sportu, wybrałam studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie uzyskałam dyplom z wychowania fizycznego. Podczas studiów rozwijałam swoje zainteresowania i zdobyłam kwalifikacje jako instruktor pływania, jeździectwa oraz gimnastyki. Pełniłam również funkcję opiekuna kolonijnego w sezonach wakacyjnych oraz pracowałam jako manager sportu i sędzia sportowy w badmintonie. Współorganizowałam także zawody jeździeckie oraz Polish Pool Freediving Championship. Brałam udział w mniejszych projektach i byłam wolontariuszem w zrzeszonej w Fundacji Rozwoju Wolontariatu “Projektor”, gdzie organizowałam zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Obecnie pracuję jako instruktor jazdy konnej oraz prowadzę zajęcia z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej w kilku przedszkolach. Uważam, że praca z ludźmi przynosi mi wiele satysfakcji i chcę rozwijać w ten sposób swoje zainteresowania.

Joanna Dankowska - instruktorka rekreacji ruchowej

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Gospodarki, gdzie kształciłam się na kierunku Zarządzanie Turystyką i Hotelarstwem. Podczas studiów zdobyłam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej i pojechałam na praktyki na Cyprze, gdzie zaciekawiłam się pracą animatora sportu. Po powrocie kontynuowałam naukę i w 2010 roku ukończyłam podyplomowe studia wychowania fizycznego dla nauczycieli. W czasie nauki miałam okazję odbyć praktyki jako nauczyciel wychowania fizycznego w szkole. Praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji, a już w lipcu 2012 roku wyjechałam na kolonie jako instruktor sportowo-turystyczny, gdzie wprowadzałam wiele ciekawych i innowacyjnych form aktywności fizycznej dla dzieci, takich jak zajęcia fitness, gra w piłkę, rzucanka, siatkonoga, wycieczki itp.

kurs online przewodnik turystyczny
kurs online przewodnik turystyczny

Mateusz Kalisz - instruktor sportu i organizator czasu wolnego

Jako dziecko zainteresowałem się aktywnością fizyczną, początkowo trenując piłkę nożną, a następnie całkowicie poświęcając się sportom walki. Przez 7 lat trenowałem Muay Thai – Boks Tajski. W końcu ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie odbywałem praktykę pedagogiczną w szkołach oraz w Ośrodku Gimnastyki Korekcyjnej. W trakcie studiów ukończyłem kurs instruktora sportu Piłka Nożna oraz specjalizację Gimnastyka Korekcyjna. Obecnie nie jestem czynnym sportowcem, ale biegam rekreacyjnie oraz gram w piłkę nożną i koszykówkę.

Moim celem jest całkowite poświęcenie się pracy pedagogicznej z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel i instruktor. W ramach mojej pracy magisterskiej na AWF Katowice napisałem na temat „Organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży”, co sprawia, że tematyka animacji zajęć sportowych jest mi bardzo bliska. W wolnych chwilach interesuję się astronomią i produkcją muzyczną.

Lesław Matuszek - pilot wycieczek i rezydent turystyczny

Doświadczenie zawodowe: Pilot / Rezydent Biuro Podróży Nowa ITAKA Sp. z o.o.
INSTRUKTOR NARCIARSTWA, Rezydent, Pilot, Mega Imprezy Apress Ski, Video Coaching.
Rezydent/Pilot wycieczek Biuro Podróżników Flugo Sp.z o.o. – kompleksowa organizacja wyjazdów. Turystyka Incentive.
Rezydent/Pilot wycieczek Biuro podróży Triada S.A / Biuro podróży SKY CLUB Sp. z o.o.
Pilot Wycieczek – Kreta przez 4 miesiące Deltanet Travel / Heraklion, Kreta
Turystyka i Rekreacja, magisterskie Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie

Przebyte kursy: Kurs Instruktorski – Narciarstwo Zjazdowe (2010)
Kurs Pilota Wycieczek – Uprawnienia Państwowe (2007)

Organizacje: Samorząd Studencki AWF KRAKÓW (04.2008 – 10.2009)

kurs online przewodnik turystyczny
kurs online przewodnik turystyczny

Wioletta Budek - pilot wycieczek, rezydent turystyczny, wychowawca wypoczynku i animator czasu wolnego

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a obecnie studiuję dziennikarstwo reportażowe na Uniwersytecie Warszawskim. W ciągu ostatnich sześciu lat pracowałam jako licencjonowany pilot wycieczek, rezydent, wychowawca kolonijny i animator czasu wolnego. Turystyka i podróże to nie tylko moja praca, ale także pasja, ponieważ odwiedziłam już 16 krajów w Europie, Afryce i Azji.

W moim wolnym czasie lubię czytać książki i pisać na swoim blogu podróżniczym blondobiezyswiat.wordpress.com. Zimą lubię poświęcać się wspinaczce alpejskiej i jeździe na snowbaordzie.

Ewelina Szłapa - pilot wycieczek i rezydent turystyczny

Jestem Ewelina Szłapa, magistrem turystyki i rekreacji oraz licencjonowanym pilotem wycieczek od 2010 roku. Specjalizuję się w turystyce wyjazdowej, szczególnie we Wschodzie słowiańskim i Bałkanach, a także w regionach Podlasia, Małopolski i Śląska w Polsce. Pracowałam jako pilot w Bułgarii, Czarnogórze, Serbii i Chorwacji oraz jako rezydent w Chorwacji. Znam angielski, rosyjski i chorwacki. Współpracowałam z biurami takimi jak Wygoda Travel, Via Travel, Kulig Travel, TUI Poland, Agencja Turystyczna Zawadzkie, Biuro Podróży Marco i Centrum Turystyki Oskar. Oprócz tego, wykonuję również zawód copywritera.

kurs online przewodnik turystyczny

Opinie kursantów

Najważniejsze są opinie kursantów, którzy ukończyli nasze kursy i dzięki niemu już zarabiają i zwiedzają świat.

Zobacz przykładowe opinie jakie otrzymaliśmy od naszych kursantów. To jest najlepsza reklama naszych kursów.

Każdą opinię możesz sprawdzić na FB. W ten sposób zasięgniesz najlepszych informacji o tym kursie.

Kurs Przewodnik Miejski

Przewodnik turystyczny, kurs Przewodnik turystyczny, kurs na Przewodnika turystycznego,  kurs dla Przewodnika turystycznego, internetowy Przewodnik turystyczny, internetowy kurs Przewodnik turystyczny, internetowy kurs na Przewodnika turystycznego, internetowy kurs dla Przewodnika turystycznego, Przewodnik turystyczny kurs on-line, kurs on-line Przewodnik turystyczny, kurs on-line na Przewodnika turystycznego,  kurs on-line dla Przewodnika turystycznego

Pytania

Tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi na temat kursu na przewodnika miejskiego.

Dowiesz się jak wygląda nauka i zaliczanie testów. Wszystko po to abyś nawet po 7 dniach otrzymał swoje świadectwo.

Kontakt

„Henc i spółka” Paweł Henc
ul. Jedności Robotniczej 43b
67-200 Głogów
NIP: 6931333758

e-mail: ekursy.henc@gmail.com

tel.kom.: 570 810 580
(nie odpowiadam na SMS`y)

Konto bankowe mBank:
55 1140 2004 0000 3202 7491 1534

przykład tytułu przelewu:
Jan Nowak, przewodnik turystyczny, janek@poczta.pl

Inne nasze kursy:

Copyright © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone  Polityka Prywatności | Ochrona praw konsumenta | Regulamin  Wykonanie: MultiCreo

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies w przeglądarce.